Ei tea, kus on Tesla VIN-number? See üks võib asuda erinevates kohtades. Kõige tavalisemad VIN-i paigutamise kohad on:

  • Koht, kus aken kohtub juhipoolse kriipsuga
  • Ukse riivi ümbrus
  • Parem rattakaar
  • Mootoriruumi parema külje tugevdamine
  • Parema esiistme lähedal põrand
  • Pagasiruumi paremal

Tesla VIN – kus see on?

Tänu VIN-numbrile saame teada palju ja olulist teavet auto kohta. Kõigepealt saame teada selle ajaloost, eriti mis puudutab õnnetuste määra. Sageli selgub, et “õnnetusteta” auto ostmisel ostsime tegelikult tõsise kahjustusega või täielikult hävinud sõiduki. Lisaks meie sõiduki kahjustuste ajaloole saame teada ka palju muud olulist teavet, näiteks päritoluriik või originaalse värvkatte värv.

Tesla VIN dekooder võimaldab meil kontrollida kogu asjakohast teavet sõiduki kohta. Need on sellised andmed nagu läbisõit, sõiduki ajalugu, selle algne värv ja päritoluriik. Sellise teabe põhjal saame veenduda, et meie ostetud auto on tõepoolest selline, nagu müüja esitas. Isegi värvimuutuse andmed võivad viidata tõsisele verevalumile. Kasutage VIN-i leidmiseks oma autos meie veebisaiti.

Kontrollige VIN-i asukohta – sisestage šassii number

Tesla VIN dekooder võimaldab teil kontrollida, kas auto praegune varustus on originaalne, tootja poolt sõidukisse paigaldatud. Enne konkreetse sõiduki ostmist tasub kontrollida ka värvkatte värvi. Samuti peaksite pöörama tähelepanu polsterdustele, akendele, viimistlustele, soojendusega akendele ja turvapatjade arvule. Kui mõni lisavarustus ei sobi, võib see tähendada, et pakutav sõiduk võis sattuda õnnetusse!

VIN – mis see on?

VIN-sid kasutati esmakordselt 1954. aastal Ameerika Ühendriikides. Autotootjad, näiteks Tesla, hakkasid oma autosid sedasi sildistama. Aja jooksul kasutasid seda tüüpi märgistust ka autotootjad Euroopas.

Esimesed numbrid tundusid aga teistsugused. 1981. aastal ühtlustas USA riiklik maanteede liiklusohutuse amet selle vormi. Sellest ajast alates peaksid kõik müüdavad autod sisaldama 17-kohalist VIN-numbrit, mis ei sisalda tähti I (I), O (o) ega P (q) (segiajamise vältimiseks numbritega 1 ja 0).